Liebster Blog - wyróżnienie

Strasznie dziękuję Rev!-Art za wyróżnienie:


ZASADY:
„Nominacja do Liebster jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.


Odpowiedzi na pytania:
1. Co chciałabyś osiągnąć poprzez pisanie bloga?
Poznać nowych ludzi, może kogoś zainspirować (szczególnie wykorzystywaniem "odpadków" i ścinków w swoich pracach), no i może zainteresować kogoś na tyle, by coś kupił :) byłoby na kolejne przydasie ;)

2. O czym marzysz?
Chciałabym nauczyć się grać na gitarze, ale niestety moje "zdolności" chyba nigdy mi na to nie pozwolą, a dzięki temu podtrzymać wspomnienia z harcerstwa i przekazać je dalej dzieciom. Marzę o skoku ze spadochronem, mimo że mam lęk wysokości. Marzę o tym, by nauczyć się nurkować...
Przede wszystkim marzę, by moje dzieci brały ze mnie przykład, by odległość dzieląca nas od bliskiej rodziny nie spowodowała również oddalenia duchowego, i byśmy umieli zachowywać na dłużej wszystkie piękne chwile!

3. Jaką masz pasję i czy zamierzasz założyć biznes z nią związany?
Moją największą pasją jest czytanie i nie planuję otwierać żadnego związanego z nią biznesu. Może kiedyś moja druga w kolejności pasja, czyli papierkologia przerodzi się w coś więcej, ale czas pokaże.

4. Życiowe motto?
Traktuj  ludzi/rzeczy tak, jakbyś chciał(a), aby i ciebie traktowano.

5. Pomysł na nudę?
Dobra książka, dobry film (kino), kawa z przyjaciółmi :) No i oczywiście robótki, papierki i inne cuda!

6. Osoba, która Cię inspiruje swoimi dokonaniami?
Tą osobą zdecydowanie jest moja kuzynka Ewa - Yvette. To od niej zaczęła się moja przygoda z rękodziełem. Najpierw był decoupage, potem biżuteria a na końcu scrapbooking i kartkowanie. Obie skupiłyśmy się teraz głównie na pracach z papierem, ale idzemy w zupełnie innym kierunku. Uwielbiam oglądać nowe prace Ewy, bo zawsze znajdę w nich coś inspirującego.
Uwielbiam też zapał i wytrwałość dziewczyn z Akademii Rękodzieła, bo swoje pasje przekształciły w sposób na życie!

7. Jaki był powód założenia bloga?
Wyjście do ludzi z tym, co robię. Potrzeba akceptacji, dobrego słowa. I mimo że przez kilka lat już tworzę grono odbiorców wcale się nie powiększa, ale już odnalazłam swoją drogę i miło mi, jeśli ktoś chce mi w niej towarzyszyć :)

8. Jakie masz plany na wakacje?
W lipcu wyjeżdżam na tydzień z córką do Norwegii, do mojej siostry, gdzie zostanę matką chrzestną cudownej młodej osóbki :) Poza tym nic nie planuję, ponieważ wakacje to dość trudny czas w mojej pracy zawodowej i wszystko się może zdarzyć. Na pewno spędzimy wszystkie wolne chwile na działce za miastem.

9. Czy masz swoje „blogowe guru”?
Nie wiem do końca jak to rozumieć, ale oprócz wspomnianej już w punkcie 6 Yvette, śledzę uważnie i podziwiam blogi Iwony (Chupy) i Agnieszki Scrappasion. Uwielbiam nie tylko ich prace, ale także wpisy i sposób prezentacji prac.

10. Jak spędziłabyś swój idealny dzień?
Hmmm od razu przychodzi mi na myśl kilka scenariuszy... idealny dzień związany z pasją, czyli cały dzień scrapowania wśród scrapomaniaczek; po prostu słoneczny dzień z książką w hamaku i dobrym jedzeniem pod ręką, a może dzień gier i zabaw z rodziną i przyjaciółmi, a wieczorem kominek, popcorn i wspólny film :)

11. Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat?
Będziemy z rodziną mieszkać w wymarzonym domu, będziemy zdrowi, będziemy zadowoleni z pracy, którą wykonujemy, także pod względem finansowym ;) będziemy mieli czas dla siebie, dla rodziny, przyjaciół i do rozwijania pasji lub po prostu na odpoczynek. Jeśli tak będzie, to będzie wspaniale!

A teraz moi nominowani (w przypadkowej kolejności):
z którymi miałam straszny problem, bo wszystkie obserwowane przeze mnie blogi mają duuużo więcej obserwatorów niż ja... (i dlatego też kilka pozycji nie spełnia kryteriów, ale za to są to całkiem nowe miejsca, które będę odwiedzać)
1. Kolorowa Utopia Strzyżyka
2. Lenkowe Kartki
3. Anielkowe Rupiecie
4. W świecie karteczkowej magii
5. Dziergane po godzinach
6. Papierowy świat Ptyśki
7. Co zaczynam - a co kończę
8. Papier i nożyczki
9. Pasje Iluszki
10. Moja ścinkomania
11. Olka, papier itp.

I moje pytania dla nich:
1. Wymarzona podróż do...?
2. Tworzenie - w ciszy czy z muzyką?
3. Skąd czerpiesz inspiracje?
4. Jaka jest Twoja ulubiona książka?
5. Czy jest coś, o czym marzysz, ale boisz się spróbować?
6 i 7. Jaki kolor dominuje w Twoich pracach? Czy jest to Twój ulubiony kolor?
8. Ulubiony smak lodów?
9. Samochód, rower czy ...?
10. Góry czy morze?
11. Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat? (podebrane od Rev!-Art ;))


Etykiety: