Rocznicowe CANDY (losowanie 13 maja)Witajcie!

W sobotę 21.04 minęły dokładnie 3 lata 3 miesiące 3 tygodnie i 3 dni od chwili zamieszczenia pierwszego posta na tym blogu i dlatego chciałam tę rocznicę uczcić, rozdając Wam prezenty! :)

Jako że moja kraftowa przygoda zaczęła się od decoupage'u, rozszerzyła na tworzenie biżuterii, aby w końcu osiąść na mieliźnie prac skrapopodobnych, chcę Wam podarować aż 3 zestawy upominków - po jednym z każdej z tych "dziedzin".

1) Dla dekupażystek przygotowałam zestaw 30 serwetek (w tym 25 różnych) oraz kilka przedmiotów do ozdabiania (ramka, pudełeczko, drewniane kółka świetne do robienia magnesów i małe jajeczka).2) Dla miłośniczek biżu mam zestaw "startowy" zawierający koraliki i różne przydasie niezbędne do stworzenia swojej pierwszej biżuterii.3) Dla skraperek zaś zestawik zawierający m.in. papiery, stemple, wstążki, ćwieki, guziki, serwetki, listki, kwiatki, tekturkę i inne dodatki!Dodatkowo dla wszystkich (digi)skrapowiczek obrazek/stempel/pędzel "Dziękuję, że jesteś" do pobrania:ZASADY UDZIAŁU:
1) Można wziąć udział we wszystkich losowaniach.
2) Należy zamieścić informację o candy (wraz z banerkiem i linkiem! do bloga) na swoim blogu (w poście lub na stronie).
3) Aby się zgłosić, należy wpisać link do swojego bloga w komentarzu wraz z podaniem, o które candy chodzi.

Losowanie szczęśliwców odbędzie się 13 maja 2012 r. po godzinie 20.

ZAPRASZAM DO ZABAWY I ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU!


* zdjęcie użyte do wykonania banerka pobrano ze strony: http://www.sweetblissweddings.ca/wedding-planning-edmonton-blog/index.php/tag/candy-buffet/

Etykiety: